З давніх часів браслети служать кращою прикрасою зап'ястя. Якийсь час вони несли містичний сенс і мали практичні функції. Носили браслети для того, щоб відганяти злих духів, також це прикраса могло означати належність до якогось роду.
Поширеним прикрасою браслети стали в часи Римської імперії. Виготовляли їх з таких дорогоцінних матеріалів, як золото або срібло. Примітно, що прикрашали ними не тільки зап'ястя, але й щиколотки. У Франції почали виготовляти браслети з перлів, смарагдів і інших дорогоцінних каменів, які користуються попитом і зараз.
У ХХ столітті браслети носили не тільки з дорогоцінних матеріалів, але і з більш доступних. Зараз їх виготовляють з дерева, шкіри, сталі, пластмаси, стеклярусу, акрилу, мінералів і т. д. Купити браслет варто кожному, хто любить доповнювати свої образи за допомогою красивих аксесуарів.
Витончений браслет підкреслить красу рук
Важливим елементом образу людини є аксесуари. Гарний витончений браслет підкреслить красу рук. Дане прикраса завжди буде в моді. Головне – підібрати актуальний дизайн і поєднання. У тренді в 2021 році такі варіанти:
- браслет в поєднанні з годинником;
- широкий масивний браслет на рукав;
- манжети;
- браслет-слейв.
В холодну пору року масивні браслети можна носити поверх рукава теплого светра. Такий варіант підкреслить витонченість зап'ястя. Головним трендом цього року став слейв. Це комбінація браслета з кільцем, які з'єднані однією або декількома ланцюжками. Виготовляються вони з дорогоцінних металів, так і з інших матеріалів. Часто слейв доповнено підвісками, стразами, камінням.
Підібрати браслет на руку можна під будь-який образ, як повсякденний, так і урочистий. Варто пам'ятати правило, згідно з яким на масивних зап'ястях добре будуть виглядати тільки широкі прикраси.
Матеріал для браслетів
Матеріал для браслетів може бути різний, сучасні виробники використовують дорогоцінні метали і камені, так і біжутерні сплави, дерево, різні мінерали, полімери, бісер, стрази і багато іншого.
Коштовний браслет із золота стане прекрасним подарунком для кожного, тому що це довговічний і гіпоалергенний матеріал, відомий естетичними властивостями. Як матеріал для виготовлення ювелірних прикрас, срібло теж дуже цінується, особливо в поєднанні з платиновим родієм. Тоді срібний браслет прослужить довгі роки і не втратить привабливий зовнішній вигляд.
Натуральний каучук використовується в поєднанні з сріблом, сталлю і бижутерными сплавами, популярний серед чоловіків. Браслети зі шкіри не обтяжують зап'ясті, їх приємно носити в будь-який час року, такі вироби унікальні. Прикраси з текстилю являють собою тонкі міцні нитки різних кольорів в поєднанні з застібками або підвісками з металу.
Золоті браслети найчастіше класифікують за кольором дорогоцінного металу. В основному, в магазинах представлені прикраси з жовтого, білого або червоного золота. Доповнюють їх синім, фіолетовим, рожевим дорогоцінним металом, який отримують шляхом сплаву золота з іншими речовинами. Також класифікують браслети по товщині – тонкі, середні і широкі.
Переваги срібла як матеріалу для виготовлення ювелірних прикраси в тому, що він на порядок доступніше за вартістю. Купити такий браслет можна собі або на подарунок, якщо бюджет обмежений. Незважаючи на низьку вартість, даний матеріал дуже цінується і порадує кожного. Срібло гіпоалергенні, добре гармонує з багатьма образами та іншими прикрасами, має антисептичні властивості, а доглядати за такими браслетами нескладно.
Не так давно стали популярними браслети з натурального каучуку. Видобувається він з чумацького нектару дерев, які ростуть в тропічних країнах. Широко використовується в ювелірному мистецтві тому, що має такі властивості:
- пружність;
- жорсткість;
- безпека;
- довговічність;
- гарний зовнішній вигляд.
Основа гарного каучукового браслета має глибокий чорний колір, який не вицвітає роками. Прикраса доповнюють вставками з золота, срібла та інших металів. Каучукові браслети користуються попитом як серед чоловіків, так і серед жінок.
як повсякденного прикраси підійде браслет з натуральної шкіри. Якщо правильно доглядати за матеріалом, прослужить така прикраса багато років.
Особливості браслетів зі вставками
Перш ніж вибрати коштовну прикрасу для себе або в подарунок, варто вивчити особливості браслетів зі вставками. Найчастіше інкрустуються вони такими каменями:
- діамант;
- сапфір;
- рубін;
- смарагд;
- гранат;
- топаз;
- аметист.
Популярні і браслети з перлами. В якості вставки можуть виступати підвіски з різних матеріалів.
Види плетіння
Існує десятки способів плетіння браслетів з золота та інших металів. Самі основні і поширені:
- найбільш складна технологія – бісмарк, іноді її називають «кайзер»;
- браслет у вигляді пустотілої трубки виготовляється за допомогою технології під назвою «снейк», застосовується багато круглих кілець;
- плетінням «якір» називають ланцюг, у якій одна половина ланок знаходиться в одній площині, а друга – в інший;
- браслет з візантійським плетінням часто називають «лисячим хвостом», привертає ажурністю;
- на якірний схоже і венеціанське плетіння, але використовуються ланки прямокутної або квадратної форми;
- в'язка «черепашка» має таку назву завдяки пластинчастої формі ланок, нагадує багатьом панцир тварини;
- трендом вважається класичне панцирні плетіння, коли поліровані ланки знаходяться в одній площині.
Браслети з плетінням у стилі кайзер цінуються тому, що такі вироби вважаються складними в ювелірному мистецтві. Кілька рядів ланцюгів з'єднуються в єдину доріжку.
Варто виділити й не такі поширені види плетіння, але не менш привабливі. В'язка троянда цінується тим, що вироби виконуються вручну. Кожна ланка складається з декількох маленьких круглих кілець, які за формою нагадують троянду чи іншу квітку.
Якщо від браслета потрібна особлива міцність, варто звернути увагу на плетіння фараон. Користується попитом серед представників чоловічої статі.
Тип конструкції браслета
Перед тим як купити прикрасу недорого, варто ознайомитися з типами конструкції браслета:
- називають м'якими вироби, які можуть змінювати форму під час шкарпетки (наприклад, ланцюжки, з ланок, тенісні та інші);
- браслети жорсткі мають монолітну конструкцію.
Принципова відмінність глидерных браслетів з ланок від ланцюгових – елементи між собою скріплені шарнірами, пружинами і іншими додатковими сполуками. Така прикраса може бути не тільки з металу, а також з пластмаси, дерева та інших матеріалів.
М'якими браслетами вважаються текстильні, каучукові, шкіряні, навіть якщо вони доповнені металевими прикрасами, мінералами або камінням. Якщо потрібно комфортне носіння прикраса на руку за приємною ціною, варто звернути увагу на ювелірні вироби на основі волосіні. Нанизуються На них намистини, камінці, бісер та інші декоративні елементи.
Найбільш універсальним вважається ланцюгової м'який браслет, який можна прикрашати шармами. Він має особливе плетіння, найчастіше виготовляється зі срібла або білого золота.
Не менш популярні зараз жорсткі браслети. Вони на порядок важче тонких ланцюжків, але все одно комфортні в носінні. Це можуть бути як манжети товщиною до 10 см, так і тонкі і короткі варіанти 2-3 мм. Жорсткі тонкі браслети підійдуть під будь-який образ – як урочистий, так і повсякденний. Вдало поєднуються з годинником і іншими прикрасами. Особливо користуються попитом такі вироби з рожевого, жовтого і білого золота.
Придбати браслет в інтернет-магазині Goldenhub
Якщо потрібно якісне та доступне прикраса, варто придбати браслет в інтернет-магазині Goldenhub. На сайті можна дізнатися, скільки коштує кожна модель. Інтернет магазин Goldenhub радує покупців не тільки низькими цінами, але і широким асортиментом в поєднанні з високою якістю. Всі представлені в каталозі прикраси національного виробника. Підібрати відповідне виріб допоможе кожному кваліфікований працівник. Крім браслетів, на сайті можна замовити каблучки, ланцюжки, кулони, кольє та інші прикраси з доставкою по Україні.
Поширені питання
Яка ціна на браслети в інтернет магазині?
В інтернет магазині Goldenhub ви можете придбати золоті та срібні браслети за ціною від 214 грн. до 177 106 грн.
Від чого залежить ціна на браслет?
Ціна на браслет залежить від таких факторів: метал виготовлення, вага браслету, тип плетіння та наявність вставок каменів.
Як довго доставляється замовлення?
Товар в наявності відправляється протягом 1-2 днів, товар під замовлення відправляється до 7 днів.