Не останню роль для жінки грає кольє, коли йдеться про завершеності і стилі образу. Сучасні виробники ювелірних прикрас пропонують такі вироби на будь-який смак. Щоб купити кольє, яке буде підходити ідеально, потрібно визначити такі параметри, як вік, форма обличчя, стиль.
Кольє – важливий акцент елегантного образу
Якісне ювелірний кольє – важливий акцент елегантного образу як повсякденного, так і святкового. Якщо каблучки та браслети служать для прикраси рук, то це виріб підкреслить витонченість шиї жінки. У XXI столітті купити кольє недорого може кожен. Якщо в стародавні часи це прикраса було ознакою високого статусу жінки, зараз через різноманітність доступних за вартістю матеріалів дозволити собі виріб можуть всі. Для початку потрібно визначитися, для якого випадку є бажання купити кольє:
- для виходу в світ, урочистого заходу;
- для щоденної шкарпетки, відвідування роботи та ділових зустрічей.
Те, яке саме кольє буде доречно, залежить від віку його власниці. Для жінок у віці підійдуть об'ємні, привертають увагу прикраси. Для молодих дівчат більш доречні витончені і елегантні варіанти.
Враховувати під час вибору кольє варто навіть форму особи. Наприклад, для овального підійдуть вироби у формі коміра або чокеры. Для жінок з особою круглої або прямокутної форми підійдуть злегка подовжені кольє.
Як носити кольє?
Перед тим як замовити ювелірна прикраса, варто розуміти, як носити кольє правильно. Воно обов'язково повинно поєднуватися з образом – сукнею, кольором одягу, іншими аксесуарами, зачіскою та макіяжем. Наприклад, якщо у вбрання V-подібний виріз, краще підібрати спадаюче кольє. При виборі прикраси на шию залежно від форми вирізу горловини варто дотримуватися таких порад:
водолазка – довгі кольє;
за шию – короткі, що складаються з декількох рядів;
глибоке овальне декольте – об'ємні прикраси;
плаття або топ без бретелей – коллар-кольє або чокер;
квадратний виріз – підвіски і кулони геометричної форми;
спущене плече – кольє з асиметрією;
вузький глибокий – з тонкими витонченими кулонами.
Прикраса повинна вигідно підкреслювати і колір шкіри. Володарки світлого тону особи відтінити його можуть виробом, інкрустований дорогоцінним або напівдорогоцінним камінням пастельних відтінків. Яскраві, соковиті і темні тони підійдуть дівчатам зі смаглявою шкірою.
Щоб образ був цілісним, важливо поєднувати кольє з сукнею правильного кольору. Наприклад, красиво буде виглядати наряд синіх відтінків з срібним прикрасою на шиї або з білого золота. Сукні червоного кольору краще поєднуються з золотими ювелірними виробами. Для бежевого вбрання підійде кольє будь-якого кольору. Доповнити жовте плаття допоможе прикраса, інкрустований камінням холодних відтінків – фіолетовими, бузковими, жовтими, синіми, зеленими, блакитними.
Якщо вбрання кольору фуксії або малинового, варто підібрати кольє з чорними або сріблястими вставками. Золото підійде для сукні зелених відтінків. Урізноманітнити сіре вбрання допоможуть прикраси на шию яскравих кольорів.
Тонкощі вибору кольє
Тонкощі вибору кольє полягають в матеріалі, з якого виготовлено виріб:
універсальним варіантом можна назвати золоте кольє, в залежності від вставок, підібрати варіант можна як для торжества, так і для регулярної шкарпетки;
купити срібне кольє варто того, хто хоче отримати гарне і якісне прикраса недорого.
Якщо є алергічна реакція на срібло, хорошим вибором буде виріб з родированием. Кольє буде не тільки довговічним, але і абсолютно гіпоалергенним. Такий же довговічністю можуть похвалитися вироби із золота.
Вибираючи золоте або срібне прикраса на шию, варто звернути увагу на спосіб плетіння ланцюжка. Виділяють такі види в'язання:
панцирні;
ромб;
подвійний ромб;
якірний;
ролло;
"лав";
картьє;
снейк.
Панцирні відрізняється від класичного якірного тим, що плоскі ланки знаходяться в одній площині. Ромб має таку назву завдяки формі елементів. В'язка ролло за принципом дуже схожа на якірну. Головна відмінність – круглі ланки. Парні лежать в одній площині, а непарні – в перпендикулярній.
На панцирну в'язку схожі ланцюжка з незвичайним плетінням "лав". Таку назву вони отримали, тому що ланка за формою нагадує серце. Картьє від інших різновидів відрізняється елементами різної довжини. Частина ланок може бути довга, інші – короткими.
Снейк – одне з найбільш підходящих плетінь для кольє. Ланки щільно прилягають один до одного, завдяки чому виходить щільний пустотіла тонкий шнурок. Розтин може бути кругле, квадратне, плоске або прямокутне.
Різноманітність ювелірних кольє на шию
Існує величезна різноманітність ювелірних кольє на шию. Від намиста і намиста цей виріб відрізняється яскраво вираженою передньою частиною. Класифікують прикраса так:
- коллар – від 30 до 35 см, щільно обхоплює шию;
- чокер – до 40 см, робить акцент на ключицях;
- принцеса – від 42 до 48 см завдовжки;
- матинэ – від 50 до 65 см, вдало поєднується з діловими костюмами;
- опера – може діставати до області пупка, якщо не обертати кілька разів навколо шиї для комфортної шкарпетки;
- роуп – найдовше кольє, довжина може досягати 180 см
Розрізняють такі види даного ювелірного прикраси:
рів'єра – характерно непомітними кріпленнями каменів між собою;
фермуар – центральною частиною виступає прикрашена дорогоцінним камінням та іншими декоративними елементами застібка;
эсклаваж – складне кольє з декількох вставок, тонких ланцюжків та інших елементів;
пластрон – сама масивна різновид, складається з безлічі декоративних каменів, нагадує нагрудник.
Що стосується трендів 2021 року, в моді такі прикраси:
ідеальним варіантом стане повсякденним кольє на волосіні з центральною частиною у вигляді дорогоцінного каміння;
як для щоденного використання, так і для урочистого випадку підійде кольє зі вставкою з основою з срібного або золотого ланцюжка.
Як вставки найбільш часто сучасні ювеліри використовують такі штучні і натуральні дорогоцінні й напівкоштовні камені, як цирконій, фіаніт, діамант, стрази Сваровскі.
Фіаніт приваблює покупців приємними цінами на вироби з такою вставкою. Виготовляється він в лабораторних умовах, тому може мати абсолютно будь-який колір – від прозорого до бірюзового, пурпурного і смарагдового. Якщо потрібно більш статусне прикраса, зробити вибір стоїть на користь діаманта. Цей коштовний камінь є одним з найдорожчих у світі.
Вибрати кольє в інтернет-магазині Goldenhub
Якщо є бажання купити святковий або повсякденний ювелірну прикрасу хорошої якості, варто вибрати кольє інтернет-магазині Goldenhub. На сайті запропонований широкий асортимент не тільки прикрас для шиї із золота або срібла, але також натільних хрестиків, перснів, сережок та інших виробів. Завжди доступна інформація про те, скільки коштує та чи інша модель. Якщо є питання, на них завжди дадуть кваліфіковані консультанти, а також з радістю допоможуть підібрати відповідне оздоблення. Ювелірні вироби інтернет магазину Goldenhub виготовляються українськими досвідченими майстрами.
Поширені запитання про кольє
Яка ціна на кольє в інтернет магазині?
В інтернет магазині Goldenhub ви можете придбати золоті і срібні кольє за ціною від 241 грн. до 7 635 грн.
Від чого залежить ціна на кольє?
Ціна на кольє залежить від таких факторів: метал виготовлення, вага кольє і наявність вставок з каменів.
Як довго доставляється замовлення?
Товар в наявності відправляється протягом 1-2 днів, Товар під замовлення відправляється до 7 днів.